O mně

Jak se jmenuju? Michaela Dočkalová

Kdo jsem? Novinářka, autorka, redaktorka…

Kolik mi je? 29

Co mě baví? Psaní, knihy, filmy, víno, lidi a hlavně kafe

Moje první kniha Mysli na nesmysly vyšla v červnu 2018 🙂 Víc se o ní dozvíte ZDE.

Proč zrovna BusinessCoffee? Protože u kafe jsem kdysi rozjela svůj první byznys, přesněji, začala jsem se živit tím, čím jsem se už od konce střední chtěla živit – psaním. A od tý doby se to se mnou táhne.

U kafe mě napadaj ty nejlepší věci, u kafe jsem se seznámila s mnoha zajímavými lidmi a vedla s nimi dlouhý rozhovory a bez kafe bych nejspíš nepsala. Protože píšu hlavně ráno a večer, ráno mě kafe nastartuje, večer udržuje vzhůru. Prostě se od mých asi sedmnácti let točí život jenom kolem kafe. Vlastně nejen kolem kafe, ale taky kolem cestování, filmů, knih, dobrý společnosti a hlavně – psaní.

A proto vzniknul i tenhle blog. Abych se mohla podělit s kýmkoliv, kdo bude chtít, o kus svýho života a soukromí, o své názory a pravdivé i smyšlené příběhy, které by třeba někoho mohly zajímat.

Jestli máte jakýkoliv dotaz, připomínku či cokoliv jiného, napište mi na e-mail: michaela@dailycoffee.cz 🙂

ROZHOVORY

http://www.ctidoma.cz/osobnosti/2018-11-22-roztrousena-skleroza-je-nemoc-ktera-muze-potkat-kazdeho-z-nas-rika-autorka

http://www.metro.cz/dokud-povidku-nedopisu-sama-nevim-jak-to-dopadne-rika-blogerka-p6h-/spolecnost.aspx?c=A181121_160733_metro-spolecnost_hyr

http://kurzyzobyvaku.cz/nechavam-sve-postavy-delat-to-co-bych-ja-nikdy-neudelala/

One thought on “O mně

  1. Monika Reply

    Ahoj,dobry vecer. Nejprve jsem si myslela ze ze clanek je podle pravdy. Vzdyt dvoji zivot nezije maloktery z nas. Proto o nich radi cteme,nekteri odvazni mluvime. Paradoxne i ja se jmenuji Monika,muj pribeh se podoba napsanemu clanku. Ale ja vedu dvojimi zivot uz temer 9let. A se 2muzi milenci a manzelem. Protila jsem toho tolik,ze bych mozna knihu take napsala. Jen ty otevrene oci mam,prusvih je spise v tom ze me vsichni tri bezmezne milujou a ja ani jednoho…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

business_coffee