Praha

NaCafe

Pokud chcete mít kolem sebe naprostý klid, sedět v širokém křesle a popíjet jedno z nejlepších caffe latte s mikropěnou ve městě, rozhodně si udělejte čas a vyřažte do letenské kavárny NaCafe.

Zvenku nenápadná, sice s pěknou zahrádkou, ale jinak s nic neříkajícím vstupem, zevnitř útulná, pro knihomoly jako stvořená kavárna. Velká knihovna s nepřeberným množstvím českých knih, dřevěné konferenční stolky, velká a zdůrazňuji (!) pohodlá křesla už na první pohled volá: „Sedni si a čti.“ Ač tu vládne přítmí, u každého ze stolků je lampa, která osvětlí právě jen jeden stůl a nic víc, což umocňuje dojem, že každý stolek má naprosté a nikým nerušené soukromí.

Kromě klasických zákusků si tu můžete objednat domácí pomazánku, olivy, quiche, sendvič i jedno z nejlepších café latté, jaké jsem kdy pila – Caffe latte „Nacafe“ s mikropěnou.

Obsluha je sice trochu pomalejší, a to i když je kavárna poloprázdná, ale sednete-li si ke stolku přímo u knihovny a zaboříte se do měkkého křesla, budete na kafe čekat klidně celé odpoledne. Pryč se vám chtít určitě nebude.

Kavárna se hodně využívá k pořádání soukromých akcí, a tak se občas může stát, že sem tam bude pro veřejnost zkrátka zavřená. Na druhou stranu se není čemu divit. Hned bych si ji také alespoň na jeden večer pronajala!

Prostředí: ♥♥♥♥♥

Obsluha: ♥♥♥

Káva: ♥♥♥♥♥

Jídlo: ?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

business_coffee