Praha

Coffee room

Jak jsem se dozvěděla z nejrůznějších recenzí a webových serverů, tahle vinohradská kavárna je hodně populární. Proto jsem neváhala a vyrazila na obhlídku i této kavárny. Jenže přišlo zklamání.

Zásadní chyba byla, že jsem si neobjednala espresso. Začala jsem cappuccinem. Školácká chyba. Chcete-li poznat nějakou kavárnu, vždy si jako první objednejte espresso. Cappuccino na mě bylo příliš „mléčné“. Kávu nebyla skoro vůbec cítit, zato mléka jsem měla plnou pusu. Mám ráda výraznější chuť kávy a v tomto případě ji mléko totálně přebilo. Což je sice škoda, přesto dám Coffee roomu určitě aspoň ještě jednou šanci.

Koncept kavárny je založen na jednoduchosti, nechybí pult s dobrotami a doplňkovým sortimentem, dokonce si můžete odnést domů i nějakou tu zrnkovou kávu. Světlé zdi v kombinaci s tmavým nábytkem kavárnu příjemně zútulňují. Míst na sezení je poměrně málo. Ale shodou okolností, když jsem kavárnu navštívila já, tam nebyla ani noha. Což je docela s podivem, vzhledem k tomu, jak moc je mezi místními i turisty kavárna oblíbená.

Vyhlášené jsou údajně snídaně, na které sem pravidelně chodí docela dost mladých lidí. Já bohužel nic z jejich menu neochutnala, a tak nemůžu soudit. Příště se to pokusím napravit a k espressu si dám třeba něco sladkého :-).

Prostředí: ♥♥♥

Obsluha: ♥♥♥♥

Káva: ♥♥♥ /zatím/

Jídlo: ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

business_coffee