Karlovy Vary

Republica Coffee

V době Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je vytížená víc než kdy jindy, protože ať už jedete na festival poprvé nebo ho navštěvujete pravidelně, rozhodně víte, kam máte zamířit. Její proslulost se mezi všemi věkovými kategoriemi šíří rychlostí blesku.

Jde totiž o nejlepší karlovarskou kavárnu s vlastní pražírnou. A v žádném jiném období v roce, než je doba filmového festivalu, si její atmosféru neužijete víc. Ač si na kávu většinou alespoň deset minut počkáte, protože se po celý den tvoří fronty kávomilců až ven do ulice, bude to stát za to.

Obsluha kavárny je vždycky milá, ráda vám poradí s výběrem kávy, a dokonce si s vámi popovídá i o kávě jako takové. Drobné občerstvení, stejně jako voda zdarma je nezbytnou samozřejmostí.

Když kavárnu navštívíte v době festivalu, málokdy si sednete, ale budete-li mít štěstí nebo trpělivost, můžete si sednout ven do ulice nebo v přízemí či na zahrádku. Pokud ani tady nenajdete místo, pak je návštěvníkům k dispozici ještě první patro. Za teplého letního počasí si můžete být ale jisti, že uvnitř vždycky místo najdete. Se zahrádkou a předzahrádkou to bude s místy o něco horší.

Kavárna je ideálním místem pro odpočinek od rušného Thermalu a kolonády a skvěle se tu střízlivý po festivalových vodkových kocovinách. Několikrát jsme to sami prověřovali! (A nestydíme se za to.)

Prostředí: ♥♥♥♥♥

Obsluha: ♥♥♥♥♥

Káva: ♥♥♥♥

Jídlo: ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

business_coffee