Kavárny v PrazePraha

Farm Letná

Pokud máte cestu na Letnou a přemýšlíte, kde si dát něco k zakousnutí, zajděte do Farmy. Předem ale počítejte s tím, že v době obědů, zejména o víkendu, tady zřejmě místo neseženete. Nebo si budete muset počkat.

Během týdne má Farma připravené polední menu, jinak funguje rovněž stálé menu, na kterém najdete kromě tradičních anglických snídaní podávaných po celý den, italské risotto, hamburgery, kuskus, club sandwich, salát s kozím sýrem a samozřejmě i polévku. Zákusky mají každý den čerstvé a dokonce i tady už myslí i na bezlepkáře.

Bistro je vyhlášené nejen mezi místními, ale dost často sem zabrousí i cizinci. Chodí sem nejen na jídlo, ale i na víno, domácí limonády a kávu z pražírny Doubleshot. Interiér je krásně vzdušný, mohou sem i psi a když je hezky, funguje i zahrádka. Pokud nenajdete místo uvnitř, můžete si sednout i lehce provizorně před vchod, kde zejména za teplých letních dnů postávají hipsteři z širokého okolí.

Co se týče kvality jídel, jde o lepší průměr. Vyhlášené jsou ale místní burgery z kvalitního hovězího či jehněčího masa. Za ochutnání stojí i salát s kozím sýrem. Naposledy jsem si dala ale risotto s přírodním kuřecím plátkem a bylo dost slané.

Káva je standardní, tak jak jsem u pražírny Doubleshot zvyklá. Nenadchne, ani neurazí. Opět bych ji hodnotila lepším průměrem. Největší plus bistra ale vidím skutečně v moderním interiéru s viditelnými venkovskými prvky. Přesně tak to má v bistru, kde připravují pokrmy pouze ze surovin od malých farmářů, vypadat.

Obsluha je příjemná, občas ale trochu zmatená. Jsou to mladé holčiny, které se mají ještě co učit, ale rozhodně vám návštěvu Farmy nezkazí. Úsměv to jistí 🙂 Pokud budete chtít kávu s sebou, i tady trpí nedostatkem víček na větší kelímky, do kterých připravují latté.

Prostředí: ♥♥♥♥♥

Obsluha: ♥♥♥♥♥

Káva: ♥♥♥♥

Jídlo: ♥♥♥♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

business_coffee