Kavárny v PrazePraha

Oliver’s Coffee Cup

Nevěřila jsem, že by se na Václavském náměstí, přesněji řečeno téměř na jeho špici, mohla nacházet kavárna, v níž by skutečně prodávali kávu, nikoliv něco, co se nazývá Illy, Tchibo nebo Lavazza a jako káva se to jen tváří. Ale ouha.

Máme tu Oliver’s Coffee Cup, která vám přípraví vaši oblíbenou kávu z pražírny La Bohéme, kterou najdete i na pražských Vinohradech nedaleko Vinohradského pavilonu. Ačkoliv se kavárna nachází v prvním patře Domu módy, její interiér je kupodivu útulný a při cestě z práce nebo naopak do práce či do školy se tu jistě rádi na šálek kávy zastavíte. Klidně i s knihou. Pokud si ji ale zapomenete doma, nevadí. Mají jich tu dost i na půjčení.

Sice tu nedělají klasické snídaně nebo svačiny, ovšem čerstvých zákusků a sendvičů tu mají dost. Obsluha, kterou jsem zažila já, je, pravda, poněkud zmatenější a roztěkaná, přesto se jí povede vám kávu jak se patří připravit. Latte art ale nečekejte (nebo alespoň od baristky, na kterou jsem narazila já), zato nadprůměrně dobrou kávu bezpochyby očekávat můžete.

Nevím jak ráno, ale k večeru tu bývá poloprázdno, ne-li úplně prázdno. Nenechte se ale odradit. Dlouhou chvíli si tu tak aspoň můžete zkrátit nejen čtením a popíjením kávy, ale i výhledem na rušné Václavské náměstí.

Prostředí: ♥♥♥♥

Obsluha: ♥♥♥

Káva: ♥♥♥♥

Jídlo: ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

business_coffee