Kavárny v PrazePraha

Dos Mundos

Malá, ale šikovná. Taková je pražírna Dos Mundos v pražské Korunní ulici. Sice si tu nedáte klasickou snídani, jak jste možná zvyklí z jiných kaváren, ani si tu moc nezavegetíte, protože jsou tu skutečně jen čtyři, max. pět míst pro ty, co sem ráno zajdou na rychlou pracovní schůzku nebo pokec s kamarády, zato si tu dáte tu nejlepší kávu široko daleko.

Jemná, mírně nasládlá chuť každého cappuccina nebo latté, které si tu objednáte, jednoho dne vyvrcholí tím, že na něm budete skutečně závislí. Na mlýnku mají většinou kávu z Afriky, ale pokud byste rádi ochutnali například výraznou marcipánovou chuť kávy s tóny čokolády a karamelu, sáhněte po Kolumbii. Tří set gramové balení stojí 320 korun. Výborně se hodí na moka konvičku, ale i na skvělou filtrovanou kávu připravenou ve french pressu.

Každý den tu mají také čerstvé koláče, ledové kávy i alternativu v podobě V60, Aeropressu nebo Chemexu. Jako bonus můžete očekávat téměř rodinnou atmosféru, usměv baristky i nějaké to vlídné slovo. Téhle pražírně-kavárně není co vytknout.

Prostředí: ♥♥♥♥

Obsluha: ♥♥♥♥♥

Káva: ♥♥♥♥♥

Jídlo: ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

business_coffee